Program “EU Horizont 2020-Instrument za MSP”

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju u saradnji sa “European Training Academy” (ETA)  organizira radionicu  “EU Horizont 2020-Instrument za MSP“.

Ovaj program obuke ima za cilj razvoj kompetencija i vještina u okviru programa Evropske unije „Horizont 2020“ sa fokusom na SME instrument. Na obuci se prezentiraju otvoreni pozivi za dostavu projektnih prijedloga, način pisanja uspješnog projektnog prijedloga, primjeri uspješnih H2020 i IPA II projektnih prijedloga te polaznici obuke imaju priliku da se konsultiraju sa predavačem o konkretnim projektnim idejama i prijedlozima za koje su zainteresirani.

Radionica je namjenjena predstavnicima malih i srednjih preduzeća (MSP), mikro preduzeća, organizacija za podršku biznisu, agencija za podršku inovativnosti, udruženja poduzetnika i sl.

Kontakt osoba za više informacija:

gospodin mr.sci. Senad Hromić, Sektor za edukaciju VTK BiH

E-mail adresa: senad.hromic@komorabih.ba

Kontakt telefon: +387 33 566 201 i +387 33 566 200

Kako Vam možemo pomoci?

Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvih pitanja.

IZDVAJAMO
  • Poziv za učešće u „Školi vanjskotrgovinskog poslovanja“

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine ima veliko zadovoljstvo obavijestiti poslovnu zajednicu o pokretanju drugog ciklusa „Škole vanjskotrgovinskog poslovanja“. Nastava u okviru drugog ciklusa škole počinje 05. i 06.10.2020. godine, realizira se prema nastavnom planu i programu koji obuhvata ukupno 10 dana edukacije (ukupno 68 školskih sati) u vremenskom periodu od oktobra 2020. do januara 2021.

2020-09-25
  • Poziv na webinar „Facebook & Instagram“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizira webinar „Facebook & Instagram“ koji će se održati 08.10.2020. godine putem Zoom online platforme . Webinar je namijenjen osobama koje se bave marketingom, a žele dodatno savladati i digitalni marketing, osobama koje imaju svoju kompaniju/brend i žele povećati njenu online prisutnost, studentima ili profesionalcima koji žele savladati osnove digitalnog

2020-09-23
  • Održan webinar „Metodologija za procjenu rizika i analizu konteksta …

Webinar na temu „Metodologija za procjenu rizika i analizu konteksta organizacije“ je realiziran u organizaciji Vanjskotrgovinske komore Bosne i Hercegovine 22.09.2020. godine. U uvodnom dijelu webinara, učesnicima se obratila dr.sc. Elma Kovačević-Bajtal, direktorica Instituta za edukaciju istakvši važnost procjene rizika i analize konteksta organizacije posebno kada se mijenjaju uslovi na tržištu i načinu poslovanja, te

2020-09-22
  • Jačanje kapaciteta u razvoju dualnog obrazovanja u BiH

Privredna/Gospodarska komora Brčko distrikta BiH i Univerzitet u Istočnom Sarajevu organizirali su okrugli sto pod nazivom „Razvoj dualnog obrazovanja u Brčko distriktu BiH u okviru međunarodnog projekta Erasmus+ „Jačanje kapaciteta u razvoju dualnog visokog obrazovanja u Bosni i Hercegovini“, a uz podršku Evropske mreže preduzetništva Republike Srpske (EUNORS). Cilј okruglog stola, održanog 17. septembra 2020.

2020-09-21