Program “EU Horizont 2020-Instrument za MSP”

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju u saradnji sa “European Training Academy” (ETA)  organizira radionicu  “EU Horizont 2020-Instrument za MSP“.

Ovaj program obuke ima za cilj razvoj kompetencija i vještina u okviru programa Evropske unije „Horizont 2020“ sa fokusom na SME instrument. Na obuci se prezentiraju otvoreni pozivi za dostavu projektnih prijedloga, način pisanja uspješnog projektnog prijedloga, primjeri uspješnih H2020 i IPA II projektnih prijedloga te polaznici obuke imaju priliku da se konsultiraju sa predavačem o konkretnim projektnim idejama i prijedlozima za koje su zainteresirani.

Radionica je namjenjena predstavnicima malih i srednjih preduzeća (MSP), mikro preduzeća, organizacija za podršku biznisu, agencija za podršku inovativnosti, udruženja poduzetnika i sl.

Kontakt osoba za više informacija:

gospodin mr.sci. Senad Hromić, Sektor za edukaciju VTK BiH

E-mail adresa: senad.hromic@komorabih.ba

Kontakt telefon: +387 33 566 201 i +387 33 566 200

Kako Vam možemo pomoci?

Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvih pitanja.

IZDVAJAMO
  • Poziv na webinar “Energijska efikasnost i upravljanje energijom u industrijskim preduzećima”

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine i Konrad Adenauer Stiftung Vas pozivaju na webinar “Energijska efikasnost i upravljanje energijom u industrijskim preduzećima”, koji će biti održan putem Zoom online platforme 13.12.2021. godine. Poboljšanje energijske efikasnosti (EE), te uspostava sistema upravljanja energijom predstavljaju ključne alate za unapređenje konkurentnosti preduzeća na zahtjevnom međunarodnom tržištu, posebno u vremenu kriza.

2021-12-06
  • Poziv na webinar “Upravljanje troškovima u neizvjesnom poslovnom okruženju”

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine Vas poziva na webinar „Upravljanje troškovima u neizvjesnom poslovnom okruženju “, koji se planira održati 20.12.2021. godine putem Zoom online platforme. Na webinaru će se govoriti o tome kako upravljati troškovima i nositi se sa stalnim poslovnim promjenama. Neizvjesnost poslovnog okruženja skoro da nikada nije bila veća nego danas i

2021-12-03